Fotorelacja z Nocy Muzeów

Noc Muzeów 2026 fotorelacja

15 maja wspólnie odkrywaliśmy historię w niecodziennych aktywnościach dla małych i dużych w trzech lokalizacjach:

– Gmach Główny, ul Senacka 3

– Oddział Nowa Huta–Branice, ul. Sasanek 2A

– Podziemia kościoła św. Wojciecha, Rynek Główny

 

W ofercie tej wyjątkowa nocy znalazły się:

  •  aż 6 wystaw
  • warsztaty, pokazy, gry
  • kącik plastyczny dla najmłodszych
  • wykład „Nocą dzieją się przedziwne rzeczy!” – rola nocy w pradziejach
  • ognisko w Oddziale Nowa Huta–Branice (przy sprzyjającej pogodzie – prowiant własny! )

 

Do zobaczenia za rok!

Komentarze są niedostępne.